#Luzaczka

Ważne! Przeczytałaś? Podobało ci się? Wystaw ocenę/opinię na LubimyCzytać.pl 🙂
Moi Drodzy! Oddaję w Wasze wybrudzone kurzem, sierścią i błotem dłonie #Luzaczka.ę, humorystyczną powieść jeździecką z gatunku New Adult. Cały jeździecki świat czekał na to wiekopomne wydarzenie, o którym będą pisać we wszystkich podręcznikach do języka polskiego i historii, a PZJ już wzbogaca zestaw pytań na Odznaki Jeździeckie o wydarzenia z książki. FEI wysłało delegację z podarunkowym koszem, a Minister Rolnictwa spytał się, czy jeśli przywróci Trelę na dawne stanowisko, to czy pozwolę ministrowi przedpremierowo przeczytać jeden rozdział. Nie pozwoliłam. A premiera już za nami!

Łucję opiszą trzy słowa: studentka, amazonka, instruktorka. Życie mija jej na jazdach, treningach, nauce i imprezowaniu. Pewnej sierpniowej nocy odbiera niespodziewany telefon. To Mikołaj, syn właścicieli znanego klubu, oferuje Łucji weekendową pracę „przy owcach na latających psach”. Brzmi dziwnie? Rzeczywistość okaże się jeszcze dziwniejsza!

„Słuchajcie ludzie! Mam dla was najbardziej wyczesaną historię ever. Kończy się taką scenką: randka, zachód słońca. Cwałuję w kowbojskim siodle, z różowym kapeluszem na głowie i niebieskimi włosami. Przede mną stado owiec, wokół błyski fleszy, a w tle Mordor i muzyka z Mission Impossible. Zastanawiacie się, jak do tego doszło? Dobre pytanie! Przeczytajcie od dechy do dechy. Zaraz wszystko wyjaśnię!”

#Luzaczka

Humorystyczna powieść jeździecka

Autor: Gaba Krzyżanowska (KonnaCafe)
Gatunek: New Adult – literatura młodzieżowa / romans / lit. jeździecka
Wydawnictwo: „Pszczo w głowie”
Oprawa: miękka
Ilość stron: 216
ISBN: 978-83-948746-0-5
Premiera: 9 października 2017 JUŻ JEST!!!
Cena podstawowa: 29.99 zł